KategorieKLUB HODOWCÓW HAPPY DOG

Korzyści dla hodowców


Jako hodowca psów rasowych najlepiej wiesz czego potrzebuje twój pupil. Jesteś prawdziwym ekspertem w swoim fachu. Właśnie dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, która umożliwi ci zapewnienie twoim wyjątkowym psom wszystkiego co najlepsze dla ich zdrowia i doskonałego samopoczucia. Zobacz co możemy ci zagwarantować w ramach naszego doskonale przygotowanego programu hodowlanego!

Dla kogo został stworzony program hodowlany Happy Dog

Jeżeli prowadzisz hodowlę zarejestrowaną w jednej z działających w Polsce organizacji oraz karmisz lub zamierzasz karmić swoje psy karmą Happy Dog ten program jest skierowany do Ciebie!

Atrakcyjna oferta cenowa

Jako hodowca biorący udział programie hodowlanym masz możliwość skorzystania z wyjątkowych cen przygotowanych specjalnie dla Ciebie na wszystkie produkty marki Happy Dog! Aktualne cenniki otrzymasz u nas jako oficjalnego dystrybutora regionalnego na produkty hodowlane.

Specjalistyczne karmy Profi-Line

Produkty PROFI-LINE zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o hodowcach i ich zwierzętach. Znajdziesz tutaj karmy dla każdego psa bez względu na wiek czy zapotrzebowania na energię, a także produkty specjalne takie jak karmy bezzbożowe dla psów bardziej wrażliwych czy karmy dla szczeniąt nie zawierające w składzie drobiu, który często jest przyczyną występowania alergii.

Wyprawki


Jako hodowca masz możliwość otrzymania specjalnie dla Ciebie przygotowanych wyprawek dla twoich szczeniąt. Przekazując je do nowego domu możesz na kilka pierwszych dni nowego życia podarować mu i jego nowemu właścicielowi to, co najbardziej będzie im potrzebne. Wyprawki zostały tak skomponowane aby zaspokoić potrzeby wszystkich ras psów - od tych najmniejszych do największych! W skład wyprawki wchodzą 1 kg karmy odpowiedniej dla danej rasy zestaw próbek karm książeczka zdrowia szczeniaka miarka do karmy wiaderko do przechowywania pokarmyJak skorzystać z oferty?

Jeżeli twoja hodowla jest zarejestrowana w jednym z oficjalnych związków zrzeszających hodowców w naszym kraju, karmisz lub chciałbyś zacząć karmić swoje psy karmami Happy Dog to tym samym zagwarantowałeś sobie możliwość skorzystania ze wszystkich profitów jakie dla Ciebie przygotowaliśmy! Jedyne co teraz musisz zrobić to skontaktować się z nami aby otrzymać szczegóły oferty!
Możesz to zrobić telefonicznie 22 725 94 55 lub napisz do nas biuro@haps.com.pl